BIOKOMINKI

Biokominek wiszący JULIET 1100 z certyfikatem TÜV JULIET/1100/TUV

Biokominek wiszący JULIET 1100 z certyfikatem TÜV
Kod produktu: JULIET/1100/TUV
Cena: 1 070,00 PLN
Status: dostępny
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)

Opis

Biokominek dla osób szukających urządzenia, które można umieścić na ścianie. Jest łatwy w montażu a jego niecodzienny desing sprawia, że idealnie będzie pasował zarówno w biurze jak i mieszkaniu.

ZALETY

Biokominki nie są skomplikowane w instalacji ani nie wymagają podłączenia do przewodu kominowego, są proste w montażu oraz w obsłudze, będą pasować zarówno w mniejszym mieszkaniu jak i przestronnym domu.

Bogata oferta produktów, umożlwia realizację oryginalnych pomysłow, a same biokominki świetnie nadają się do aranżacji wnętrz. Prawdziwy ogień jest efeketem spalania ekologicznego paliwa w płynie.


 

NATURALNE CIEPŁO

Świetnie sprawdza się jako dodatkowe źródło ogrzewania, ponieważ wytwarzane ciepło w 100% oddane jest do pomieszczenia, podnosząc tym samym temperature nawet do kilku stopni Celsjusza.


 

WYGODNE UŻYTKOWANIE

Możliwa jest regulacja i wygaszenie płomienia w dowolnym momencie. A samo biopaliwo wlewamy do poziomu oznaczonego w pojemniku.

Nie należy zapominać o wentylacji pomieszczenia w którym znajduje się biokominek.


 

GWARANCJA JAKOŚCI

Certyfikat ISO 9001:2015 potwierdza proces produkcji realizowany według światowych standardów. Natomiast same biokominki wykonane są z wysokiej jakości materiałów.


 

DWIE MOŻLIWOŚCI MONTAŻU

Naścienny: możliwe jest zawieszenie na ścianie przy użyciu kołków montażowych które znajdują się w komplecie.

Indywidualna zabudowa: Zamontowanie we wnęce lub na specjalnie zbudowanym do tego celu elemencie dekoracyjnym wystającym ze ściany. 


 

BEZPIECZEŃSTWO

Produkcja biokominków monitorowana jest przez TÜV Rheinland Polska – urządzenie posiada niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV.

Pojemnik z certyfikatem TÜV posiada dodatkową specjalną komorę, która nie pozwala na wylanie się paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Wyposażony jest również we wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa.

Wkład chłonny znajdujący się w środku pojemnika redukuje zużycie paliwa oraz chroni przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.


 

Dane techniczne

Rodzaj paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu
Waga (kg) 23,5
Materiał wykonania stal malowana proszkowo, stal szlifowana
Szerokość (cm) 110,00
Wysokość (cm) 65,00
Głębokość (cm) 14,20
Certyfikat TÜV Tak
Kolor szlifowany, czarny
Rodzaj biokominka wiszący
Pojemność biowkładki (l) 0,50
Długość linii ognia (cm) 25
Pojemnik na paliwo (wys x szer x gł)(cm) 5,2 x 30 x 10
Przeszklenie Nie

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Wideo