Produkt został zapamiętany

WKŁADY GAZOWE

Ogrzewacz gazowy UMBRELLA BS stalowy biały UMBRELLA/BS/B/G30/30MBAR/S

Promocja
Ogrzewacz gazowy UMBRELLA BS stalowy biały
Kod produktu: UMBRELLA/BS/B/G30/30MBAR/S
2 300,00 PLN
Cena: 1 690,00 PLN
Status: dostępny od 7 do 14 dni
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)

Opis

ZALETY


UMBRELLA BS (szyby łączone bez szprosa) to nowoczesny ogrzewacz gazowy, który przedłuży Ci lato. Dzięki niemu cudowne chwile w ogrodzie lub na tarasie w towarzystwie rodziny i znajomych nie muszą skończyć się wraz z nadejściem zimniejszych wieczorów. Urządzenie zapewni Ci komfortową temperaturę i wyjątkowy design, a dzięki imponującemu płomieniowi rozświetlającemu otoczenie stworzy wyjątkowy nastrój. Ciepło, nastrój, komfort i bezpieczeństwo to podstawowe cechy UMBRELLI.


NOWOCZESNY DESIGN


Ogrzewacz UMBRELLA (wzór produktu zastrzeżony) stanowi wyjątkową ozdobę na domowym tarasie lub w ogrodzie. Może być z powodzeniem wykorzystana w branży restauratorskiej czy hotelarskiej jako uzupełnienie przestrzeni jadalnej i wypoczynkowej.

Konstrukcja ogrzewacza jest niezwykle elegancka i stanowi ciekawą, przyciągającą uwagę dekorację. Atrakcyjny wygląd oraz przyjemne ciepło sprawią, że ogrody i tarasy w domach lub restauracjach będą zawsze pełne gości zarówno w wiosenne, letnie, jak i jesienne wieczory.


WYGODNE UŻYTKOWANIE 


Rozpalanie ogrzewacza trwa kilka sekund. Jest niezwykle wygodne i intuicyjne.

Urządzenie może pracować na pełnej mocy, nieustannie nawet do 17 godzin. Jest zasilane butlą 11 kg. Przystosowane jest zarówno do gazu propan-butan, jak i czystego propanu. Zalecamy stosowanie butli z czystym propanem.

Ogrzewacz UMBRELLA nie emituje żadnych dźwięków ani zapachu. Jego działanie nie wpływa także na cyrkulację powietrza, co jest szczególnie ważne w przypadku użytkowników będących alergikami.


BEZPIECZEŃSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE


Ogrzewacz UMBRELLA zasilany jest płynnym gazem z butli ukrytej w obudowie. Płomienie są zamknięte w specjalnej komorze, która osłania nas przed bezpośrednim kontaktem z ogniem.

Budowa ogrzewacza gwarantuje ochronę płonącego ognia przed wiatrem. UMBRELLA wyposażona jest w specjalny zawór przechyłowy, który w razie przewrócenia się urządzenia, automatycznie odcina dopływ gazu do sterownika wygaszając płomień.

Ogrzewacz wyposażony jest w całkowicie bezpieczny, system manualnego sterowania gazem, który zabezpiecza przed niekontrolowanym wyciekiem paliwa. Dodatkowo ogrzewacz wyposażony jest w czujnik termopary, który w razie zdmuchnięcia płomienia palnika kontrolnego odcina dopływ gazu do palnika.


Uwaga! Reduktor gazowy oraz wąż do podłączenia butli gazowej nie są częścią oglądanego ogrzewacza i należy je dokupić oddzielnie.


 

Dane techniczne

 • Moc nominalna (kW) 12,0
 • Zakres mocy grzewczej (kW) 3.9 - 12.0
 • Rodzaj paliwa propan butan
 • Kraj przeznaczenia pl
 • Waga (kg) 48,0
 • Rodzaj przeszklenia boczne
 • Materiał wykonania stal, szkło
 • Szerokość (cm) 53,70
 • Wysokość (cm) 217,50
 • Głębokość (cm) 53,70
 • Kolor biały

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy